Опис ВК-94-01
Вентилі кисневі балонні призначені для встановлення на балони сталеві середнього та малого об'єму для кисню на РР20 МПа (200 кгс/см2). Вентилі є запірними пристосуваннями балонів під час наповнення, зберігання та витрачання з них кисню.
Вентилі виготовляються такими витворами:
- ВК-94-01 для встановлення на балон середнього об'єму;
- ВК-94-01ісп.07 для встановлення на балон малого об'єму;
- ВК-94М-01 з розривною запобіжною мембраною;
- ВК-94-01 страт.03 та ін.10 для встановлення на рампу.
За узгодженням із споживачем можливе виготовлення вентиля з іншими приєднувальними розмірами, зокрема для встановлення на кисневу рампу або постачання на експорт.
Вентилі можуть використовуватися для стисненого повітря, азоту, вуглекислого газу та інших неагресивних газів.
Вентилі мають:
сертифікат відповідності преміального агентства з технічного регулювання та метриології (Госстандарту РФ) — РОСС RU. АЯ04;
роздільна здатність на застосування на підприємствах і об'єктах підконтрольних Зрістах No РРС 00-21052 Центральної служби з екологічного та блокового нагляду.
Вентилі ОКП 36 4573 виготовляються за ТУ 3645-042-05785477-01.
Вентилі виготовляються видів кліматичного виконання УХЛ або Т категорії 2 за ГОСТом 15150, але для роботи в інтервалі температур від мінус 50 до плюс 60 °C.
Приклад умовного позначення вентиля ВК-94-01 під час замовлення:
<Вентиль кисневий балонний ВК-94-01 УХЛ>.
- Ціна: від 550 ₴